Zakład Pogrzebowy Elizjum w programie Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Jest nam miło poinformować, że Zakład Pogrzebowy Elizjum przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny. Jest to nasz ukłon wobec rodzin wielodzietnych, które zlecają naszej firmie organizację ceremonii pogrzebowej kogoś Bliskiego.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że ogólnopolska Karta Dużej Rodziny jest systemem zniżek dla rodzin wielodzietnych. Mogą z niej korzystać rodziny, w której rodzice/rodzic lub też małżonek rodzica mają lub mieli na utrzymaniu łącznie, co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek. Możliwość skorzystania z tego programu jest niezależna od dochodu. Karta Dużej Rodziny jest wydawana bezpłatnie każdemu członkowi rodziny.

Osoby, które przedstawią w naszym zakładzie pogrzebowym dokument potwierdzający posiadanie Karty Dużej Rodziny, mogą liczyć na rabat 5% od usługi pogrzebowej, łącznie z kwiatami. Jednocześnie informujemy, że do rabatu nie wlicza się kosztów związanych z opłatami w kościele, opłat kancelaryjnych oraz kosztów prac murarskich, które są rozliczane osobno.

Wierzymy, że dzięki temu nasze usługi staną się jeszcze bardziej dostępne. Ze swojej strony obiecujemy, że – jak zawsze – dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i przygotować taką uroczystość żałobną, jakiej Państwo oczekujecie.

24H 513 059 721