Główna » Usługi pogrzebowe Targówek

Usługi pogrzebowe: Targówek

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe oferuje również na warszawskim Targówku.

Zachęcamy do zapoznania się z usługami świadczonymi przez zakład pogrzebowy Elizjum. Targówek to jedna z tych dzielnic Warszawy, którą objęliśmy zasięgiem realizowanych przez nas usług. Nasi Klienci mogą więc liczyć na realizację wszystkich czynności związanych z organizacją pochówku, jak również na pomoc w załatwieniu spraw formalnych.

Obsługujemy wiele warszawskich szpitali – w przypadku dzielnicy Targówek jest to Mazowiecki Szpital Bródnowski. Gdy zgon nastąpił w Szpitalu Bródnowskim, przy odbiorze ciała konieczne jest dokonanie identyfikacji. W przypadku gdy zgon nastąpił w wyniku choroby zakaźnej, ciało odbieramy ze szpitala na podstawie upoważnienia do odbioru ciała bez obecności bliskiej osoby. Nasz zakład zajmuje się przewiezieniem zwłok do chłodni, a także świadczeniem pomocy w pierwszych formalnościach, które pozwolą na organizację pogrzebu. Wskazujemy między innymi, jakich dokumentów potrzebujemy i co nasi Klienci powinni zrobić, aby do ceremonii doszło w dogodnym dla nich terminie.

Zakład pogrzebowy Targówek – dojazd

Wybór świadczonych przez nas usług jest korzystny również ze względu na dogodną lokalizację zakładu pogrzebowego. Targówek pozwala na dotarcie do nas (ulica Radzymińska 163) w kilka-kilkanaście minut jazdy samochodem. W przypadku załatwiania spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego Warszawa-Targówek przy ul. Kondratowicza 20 lub w Szpitalu Bródnowskim, dojechać do nas można także autobusem linii 212 – wystarczy wysiąść na przystanku Jórskiego 01, a następnie przejść pieszo zaledwie 80 metrów.

Organizacja pogrzebu Targówek

Dbamy o to, aby nasza oferta była w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Zajmujemy się między innymi organizacją pogrzebów:

  •       tradycyjnych,
  •       z kremacją,
  •       katolickich,
  •       świeckich,
  •       dzieci martwourodzonych.

Odbywają się one na różnych warszawskich nekropoliach, między innymi na Cmentarzu Bródnowskim, do którego mieszkańcy Targówka mają najbliżej. Jeśli zaś chodzi o kościoły, obsługujemy na przykład Parafię Matki Boskiej Różańcowej oraz Parafię Chrystusa Króla. Jesteśmy w stanie zająć się pilnymi sprawami związanymi z organizacją pogrzebu. Dotyczą one między innymi doboru trumny bądź urny, transportu zwłok i przygotowania ich do pochówku (dotyczy to też ubrania w wybraną odzież lub całun kremacyjny), załatwienia oprawy muzycznej, kwiatów, a także tabliczek aluminiowych. Co więcej, zajmujemy się również kwiatami, klepsydrami i kredytowaniem pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z Zusu, WBE, MSWiA, itp. Wszystko po to, aby rodzina była w stanie jak najsprawniej uporać się z przykrymi obowiązkami, jakie związane są z pogrzebem bliskiej osoby.

Mieszkańcy dzielnicy Targówek mogą liczyć też na usługi dodatkowe, w skład których wchodzą nowoczesne e-klepsydry z elektronicznym nekrologiem oraz transport międzynarodowy. Pragniemy zawsze jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań, dlatego w razie pojawienia się życzeń specjalnych lub różnego rodzaju pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jak również za pośrednictwem skrzynki elektronicznej.

24H 513 059 721