Główna » Usługi pogrzebowe Warszawa Rembertów

Usługi Pogrzebowe: Warszawa Rembertów

Zakład Pogrzebowy Elizjum służy pomocą w organizacji uroczystości pogrzebowych dla mieszkańców całej Warszawy, w tym dzielnicy Rembertów.

Elizjum to zakład pogrzebowy, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest znany i ceniony przez mieszkańców całej Warszawy. Zarówno osoby, które już zetknęły się z pracą firmy Elizjum, jak i te, które po raz pierwszy zwracają się do tego zakładu pogrzebowego o pomoc w przygotowaniu pogrzebu – otrzymują gwarancję pewności, że uroczystość żałobna zostanie przeprowadzona w sposób najpiękniejszy z możliwych. Zakład pogrzebowy przyjmuje wiele próśb o wsparcie w organizacji pogrzebu także od mieszkańców Rembertowa, których pogrzeby odbywają się najczęściej na cmentarzu parafialnym w Rembertowie przy ul. Grzybowej.

Powierzając organizację ceremonii pogrzebowej Zakładowi Pogrzebowemu Elizjum, powierza się nam tak naprawdę całościową odpowiedzialność za każdy etap tej wyjątkowej, bo ostatniej, drogi Osoby Zmarłej. Zadbamy o każdą kwestię, zarówno w wymiarze formalnym, jak i w sferze logistycznej. Troszczymy się o dopełnienie formalności urzędowych, oferujemy wybór akcesoriów pogrzebowych, dbamy o oprawę uroczystości, zapewniając piękne kwiaty, jak i pięknie wykonaną muzykę.

Zakład Pogrzebowy Rembertów – dojazd

Biuro Zakładu Pogrzebowego Elizjum na Pradze Północ jest usytuowane w bardzo dogodnej lokalizacji, bo przy ul. Targowej 46/68. Punktem charakterystycznym jest Galeria Wileńska, w której sąsiedztwie biuro się znajduje, a także Bazar Różyckiego. Niedaleko także są dwa parki: Park Praski oraz Park Skaryszewski, a także ogród zoologiczny. Należy również wspomnieć o bliskiej odległości Szpitala Praskiego i Urzędu Stanu Cywilnego na Pradze Północ, przy ul. Kłopotowskiego 1/3.
Dojazd do biura Zakładu Pogrzebowego Elizjum z Warszawy Rembertowa możliwy jest wieloma środkami komunikacji (m.in. autobusami i tramwajami oraz pociągami podmiejskimi). Osoby posiadające własny środek lokomocji mogą dotrzeć z Rembertowa do biura przy ul. Targowej w ciągu około 30 minut.

Organizacja Pogrzebu Rembertów

Mieszkańcy Rembertowa dobrze znają cmentarz, którego zarządcą jest parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie. Powstał on w 1928 roku przy ulicy Grzybowej. Do dziś odbywają się na nim pochówki, zwłaszcza w grobach rodzinnych, ale także w kwaterze dziecięcej. Oprócz wiernych parafii, będącej administratorem cmentarza, chowani są też na tym cmentarz wierni innych kościołów z Rembertowa: parafii św. Łucji przy ul. Paderewskiego 42, parafii św. Wacława przy ul. Korkowej 27, parafii św. Feliksa z Kantalicjo przy ul. Kościuszkowców 85a, parafii św. Brata Alberta przy ul. Szerokiej 2, parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej 1, parafii Opatrzności Bożej przy ul. Skargi 2 i parafii św. Hieronima przy ul. Rumiankowej 2/4.

W przypadku organizacji pogrzebu wyznaniowego niezbędne jest ustalenie szczegółów w biurze parafialnym. Przedstawiciele firmy Elizjum mogą podjąć się tego zadania w imieniu rodziny Osoby Zmarłej. Personel naszego zakładu pogrzebowego pozostaje do dyspozycji swoich Klientów przez całą dobę.

Zakład usług pogrzebowych ma doświadczenie w przygotowaniu pogrzebów na wszystkich cmentarzach Stolicy. W przypadku pogrzebów osób będących wyznania rzymsko-katolickiego, kwestie związane z organizacją ceremonii żałobnej należy wcześniej uzgodnić w parafii, do której należała osoba Zmarła. W dzielnicy Praga-Południe najczęściej towarzyszymy w ostatniej drodze wiernym następujących parafii: Parafia Bożego Ciała przy ul. Grochowskiej 365, Parafia Najczystszego Serca Maryi przy ul. Chłopickiego 2, Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników przy al. Stanów Zjednoczonych 55, Parafia św. Wincentego Pallottiego przy ul. Skaryszewskiej 12, Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła przy ul. Kobielskiej 10, Parafia Narodzenia Pańskiego przy ul. Ostrobramskiej 72, Parafia św. Patryka przy ul. Rechniewskiego 14, Parafia św. Jana i Pawła przy ul. Kapelanów Armii Krajowej 1, Parafia Miłosierdzia Bożego przy ul. Ateńska 12, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Nobla 16, Parafia św. Ojca Pio przy ul. gen. A.E. Fieldorfa „Nila” 1 oraz Parafia św. Rity z Cascii przy ul. Żupniczej 27

Firma Elizjum podejmuje się organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów – tradycyjnych i kremacyjnych, wraz z całą uroczystą oprawą im towarzyszącą. Doradzimy też w wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych oraz tych elementów ceremonii żałobnej które sprawiają, że każda uroczystość jest niepowtarzalna.

24H 513 059 721