Główna » Usługi pogrzebowe Zacisze

Usługi pogrzebowe: Zacisze

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe oferuje także na Zaciszu.

Nasza firma kieruje swoje usługi także do mieszkańców dzielnicy Zacisze w Warszawie. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu pochówku – niezależnie od tego, czy ma być to pogrzeb tradycyjny, świecki, katolicki czy z kremacją. Co ważne, w naszej ofercie znajduje się również organizacja pogrzebu dziecka martwourodzonego.

Klienci Zakładu Elizjum mieszkający na terenie dzielnicy Warszawa Zacisze korzystają z usług transportu ciała z Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego lub z miejsca zamieszkania. Niezależnie od lokalizacji, transport przeprowadzamy w sposób niezwykle sprawny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Niezależnie od tego czy śmierć nastąpiła w domu czy w szpitalu, do dalszego działania związanego z organizacją pochówku będziemy potrzebowali nie tylko karty zgonu wystawionej przez lekarza stwierdzającego zgon, ale też aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego.

Zakład pogrzebowy Zacisze – dojazd

Dom pogrzebowy Elizjum znajduje się na Warszawskim osiedlu Zacisze, dlatego podróż samochodem do nas trwa zaledwie kilka minut. To samo tyczy się pobliskich szpitali. Do naszej siedziby dostać się można także komunikacją miejską. Wystarczy wysiąść na przystanku Jórskiego 01. Zakład pogrzebowy Elizjum położony jest zaledwie 80 metrów dalej.

Organizacja pogrzebu Zacisze

Przygotowaniem pochówku zajmujemy się między innymi na Cmentarzu Bródnowskim. Na życzenie naszych Klientów, uroczystość może odbyć się również w pozostałych rejonach Warszawy. Staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych Klientów, a także wspierać ich w tym trudnym czasie. Na Zaciszu zazwyczaj obsługujemy msze św. w kościele św. Marka Ewangelisty przy ul. Zamiejskiej, jest to parafia położona najbliżej naszego biura, drugą bardzo często obsługiwaną przez nasz zakład pogrzebowy parafią jest kościół p.w. Św. Rodziny przy ul. Rozwadowskiej. Po mszy w parafii udajemy się na cmentarz wraz z księdzem prowadzącym mszę świętą żałobną w celu złożenia trumny lub urny z Prochami do grobu rodzinnego lub do nowego grobu. Jesteśmy w stanie zapewnić transport księdza na cmentarz i po zakończonej uroczystości odwieźć Go na Parafię. Jeśli msza żałobna ma odbyć się na Cmentarzu, a nie w Parafii do której należała osoba zmarła, konieczne jest pozyskanie zaświadczenia z parafii: zgody na pogrzeb katolicki poza własną parafią.

Niezależnie od miejsca zgonu i uroczystości pogrzebowej, pomagamy w załatwieniu formalności. Zajmujemy się też opłatami kancelaryjnym oraz wieloma innymi sprawami, które muszą zostać załatwione podczas organizacji pogrzebu. Mowa tu między innymi o:

  •       rezerwacji terminu pogrzebu,
  •       przygotowaniu odzieży dla Zmarłego,
  •       zakupie miejsca na wyznaczonym cmentarzu,
  •       opracowaniu klepsydry i e-klepsydry,
  •       organizacją oprawy muzycznej na pogrzebie,
  •       rozliczeniu się z murarzem za otwarcie i zamknięcie grobu celem pochowania w nim trumny lub urny z Prochami. 
  •       opłaceniu mszy świętej. 

Za każdym razem dbamy o to, aby nasze usługi miały charakter kompleksowy. Dzięki temu nasi Klienci mogą w sposób szybki i sprawny przejść przez tę przykrą procedurę. Zachęcamy mieszkańców dzielnicy Warszawy Zacisze do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem naszego adresu e-mail.

24H 513 059 721