Główna » Usługi pogrzebowe Marki

Usługi pogrzebowe: Marki

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe również oferuje w podwarszawskich Markach.

Zakład Elizjum realizuje usługi nie tylko w Warszawie, ale również w miastach znajdujących się w tak zwanej aglomeracji warszawskiej. Tyczy się to na przykład Marek, na terenie których zapewniamy wykonanie działań o charakterze kompleksowym. Związane są one z organizacją ceremonii pogrzebowych  w różnych obrządkach.

Nasz zakład pracuje przez całą dobę. Oznacza to, że jesteśmy gotowi w każdej chwili przyjechać po ciało i zająć się jego transportem do chłodni. Całodobowy dyżur telefoniczny cały czas przyjmuje zgłoszenia, co znacznie ułatwia załatwienie pierwszych formalności. Podpowiadamy między innymi, jakie dokumenty będą niezbędne do przygotowania ceremonii. Poza kartą zgonu ze szpitala, potrzebujemy również aktu zgonu, który uzyskać można w Urzędzie Stanu Cywilnego Marki, położonego przy ul. Piłsudskiego 95.

Zakład pogrzebowy Marki – dojazd

Dzięki dogodnej lokalizacji, dojazd do naszego zakładu z Marek jest bardzo sprawny. Podróż samochodem trwa około 20 minut, nasi Klienci skorzystać mogą również z komunikacji miejskiej. Z przystanku Pustelnik 01 położonego przy al. Piłsudskiego odjeżdżają aż 3 linie – 140, 340 i 738 (kierunek Metro Trocka). Po około 20-minutowej podróży wystarczy wysiąść na przystanku Jórskiego 01 i dostać się do nas pieszo. Zakład Elizjum znajduje się w odległości zaledwie 80 metrów.

Organizacja pogrzebu Marki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest to okres, dlatego pragniemy ułatwić naszym Klientom wszystkie formalności oraz inne obowiązki związane z pogrzebem. Niezależnie od tego, w jakim obrządku ma się on odbyć.

Załatwiamy najważniejsze sprawy organizacyjne – zarówno na cmentarzu (w przypadku Marek jest to najczęściej Cmentarz Parafialny położony przy ul. Księdza Władysława Bandurskiego), jednak w kościele – na przykład św. Izydora przy ul. Piłsudskiego 93, Parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej 54B czy też Parafii św. Andrzeja Boboli przy ul. Piłsudskiego 248/252 zawsze księża chcą rozmawiać z rodziną zmarłego, nie ważne czy chodzi tu o rezerwację mszy świętej czy o pozyskanie zgody na msze poza własną parafią.

Gwarantujemy pełne wsparcie oraz realizację usług o charakterze kompleksowym. Bez względu na to, w jakim dokładnie miejscu odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Do naszych zadań należy między innymi przygotowanie Zmarłego (związane jest to też z doborem odpowiedniego ubioru), jak również organizacja samego pochówku. Na życzenie naszych Klientów, tworzymy klepsydry (w formie tradycyjnej i elektronicznej), zajmujemy się oprawą muzyczną i kwiatami.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną ofertą, a także kontaktowania się z nam w przypadku pytań bądź wątpliwości. Czekamy na Państwa pod wskazanym numerem telefonu w ramach całodobowego dyżuru. Można również do nas napisać na skrzynkę elektroniczną.

24H 513 059 721