Główna » Usługi pogrzebowe Wola

Usługi pogrzebowe: Wola

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe oferuje także na Woli.

Dzielnica Wola to obszar, na którym realizujemy wszelkie usługi związane z organizowaniem pogrzebów w różnych obrządkach. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową ofertę, w ramach której prowadzimy całodobowy dyżur telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, zarówno w dzień, jak i w nocy. W godzinach między 09:00 a 15:30 zapraszamy również do naszej siedziby, mieszczącej się przy ul. Radzymińskiej 163.

Pracujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dlatego zawsze jesteśmy w stanie przyjechać po ciało, które następnie jest przez przewożone do naszej chłodni. W tym samym miejscu przygotowujemy je do pogrzebu. Co ważne, usługi transportu ciał obejmują cały obszar warszawskiej Woli. Obsługujemy między innymi takie miejsca jak Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej przy ul. Marcina Kasprzaka 17 czy też Instytut Matki i Dziecka.

Zakład pogrzebowy Wola – dojazd

Dojazd z dzielnicy Warszawa Wola do zakładu Elizjum jest korzystny zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pierwszym przypadku podróż trwa przeważnie około 20-30 minut. Ze Szpitala Wolskiego dostać się do nas można również połączeniem autobusowym. Na przystanku Krzyżanowskiego 02 należy skorzystać z linii 103 (kierunek Metro Młociny), by dojechać do przystanku Płocka-Szpital 06. Stamtąd, na przystanku 01, trzeba wsiąść do autobusu linii 190 (kierunek CH Marki), który dojeżdża na przystanek Jórskiego 02. 80 metrów dalej znajduje się nasza siedziba.

Nasi Klienci często dojeżdżają do nas także z Urzędu Stanu Cywilnego, położonego przy ul. Aleja Solidarności 90. W tym przypadku najlepiej skorzystać z linii 190 – autobus rusza z przystanku Wola-Ratusz 01 (kierunek CH Marki).

Organizacja pogrzebu Wola

Jesteśmy gotowi przygotować pogrzeb w wybranym miejscu. Za naszym pośrednictwem, możecie również Państwo liczyć na obsługę mszy w konkretnym kościele. Działamy między innymi w porozumieniu z takimi instytucjami jak:

  • Cmentarz Wolski przy ul. Wolskiej 180/182,
  • Cmentarz Powązkowski przy ul. Powązkowskiej 14,
  • Cmentarz Ewangelicko-Reformowany przy ul. Żytniej 42,
  • Kościół pw. św. Stanisława Biskupa przy ul. Wolskiej 76,
  • Kościół pw. św. Wawrzyńca przy ul. Wolskiej 140A.

Wszystko to są oczywiście tylko wybrane cmentarze i kościoły, które obsługujemy. W rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Usługi pogrzebowe na Woli realizujemy z zadbaniem o każdy szczegół, tak aby rodzina w tym trudnym okresie nie musiała myśleć o skomplikowanych procedurach. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności, przygotowujemy ciało do pogrzebu, a także załatwiamy oprawę muzyczną, przemowę, kwiaty, tabliczkę nagrobkową, klepsydry i wiele więcej. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktowania się z nami za pośrednictwem adresu e-mail lub całodobowego dyżuru telefonicznego.

24H 513 059 721