Główna » Usługi pogrzebowe Bródno

Ornament - Zakład Pogrzebowy Bródno

Usługi pogrzebowe: Bródno

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe świadczy również na dzielnicy Bródno w Warszawie.

Naszą działalność związaną z organizacją pochówków, a także czynnościami, które wchodzą w skład tego typu usług, kierujemy do wszystkich mieszkańców Warszawy. Niezależnie od ich dokładnego miejsca zamieszkania oraz odległości od naszego zakładu pogrzebowego. Bródno to jedna z tych dzielnic, z którymi jesteśmy związani. Zajmujemy się między innymi organizacją pogrzebów na Cmentarzu Bródnowskim, który jest położony w niedalekiej odległości od Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

Gwarantujemy przeprowadzenie sprawnego transportu ciała z dzielnicy Warszawa Bródno do naszej chłodni, a następnie przystąpienie do czynności związanych z organizacją pogrzebu. Co ważne, nasze usługi mają charakter kompleksowy. Pomagamy Klientom w uporaniu się z wszelkimi kwestiami formalnymi (m.in. z wykonaniem opłat kancelaryjnych w zarządzie cmentarza ), zajmujemy się też przygotowaniem odzieży dla Zmarłego, klepsydry, tabliczek, a także całej oprawy pogrzebowej, łącznie z muzyką i kwiatami. We wszystkich tych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zakład pogrzebowy Bródno – dojazd

Podróż samochodem do biura pogrzebowego Elizjum z dzielnicy Warszawa Bródno zajmuje przeważnie około 10 minut. Sam dojazd jest więc bardzo wygodny – tym bardziej, że naszym Klientom jesteśmy w stanie zaoferować prywatne miejsca parkingowe. Podróż komunikacją miejską również nie stanowi problemu. Z przystanku Targówek-Ratusz 51, zlokalizowanego w niedalekiej odległości od Szpitala Bródnowskiego, można do nas dotrzeć linią 212 (warto wysiąść na przystanku Jórskiego 01). Nieco inną trasę pokonuje linia 256 – autobus rusza z przystanku Targówek-Ratusz 51 i jedzie do przystanku Kraśnicka 02.

Ornament - Zakład Pogrzebowy Bródno

Organizacja pogrzebu Bródno

Mieszkańcy Bródna najczęściej korzystają z Cmentarza Bródnowskiego i to właśnie tam w wielu przypadkach działa nasz zakład pogrzebowy. Bródno to dzielnica, na terenie której funkcjonują między innymi takie kościoły jak Parafia św. Faustyny, Kościół św. Marii Magdaleny przy ul. Echa Leśne , Parafia Chrystusa Króla, przy ul. Tykocińskiej oraz św. Włodzimierza przy ul. Kondratowicza. W przypadku organizacji mszy w kościele Parafialnym konieczna jest wizyta rodziny Zmarłego w Kancelarii parafialnej. Gdy msza jest na terenie Cmentarza Bródnowskiego, czyli w kościele drewnianym lub murowanym, niezbędne będzie uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia z parafii, do której należał Zmarły. Jego uzyskanie jest równoznaczne ze zgodą na organizację ceremonii poza jej terenem.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne, z kremacją, katolickie i świeckie. Zawsze jesteśmy gotowi na pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, jak również na organizację pochówku. W naszej ofercie znajdują się ponadto wysokiej jakości trumny i urny. Na Klientów z dzielnicy Warszawa Bródno czeka kompleksowa oferta, która sprawia, że organizacja pogrzebu staje się znacznie łatwiejsza.

Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt droga e-mailową lub telefonicznie. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

24H 513 059 721