Główna » Usługi pogrzebowe Bielany

Usługi Pogrzebowe: Bielany

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe często świadczy na warszawskiej dzielnicy Bielany.

Możecie zlecić nam państwo transport ciała do chłodni z dzielnicy Bielany, jak i zorganizować za pośrednictwem naszego zakładu pogrzeb w przypadku, gdy zgon nastąpił np. w Szpitalu Bielańskim, wtedy do biura zapraszamy po odebraniu karty zgonu ze Szpitala Bielańskiego i aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego. Akt zgonu możecie Państwo pozyskać z Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Stefana Żeromskiego 29, lub z każdego innego na terenie Warszawy (jeśli zgon nastąpił na terenie Warszawy).

Zorganizujemy również pogrzeb świecki, kremację zwłok, dysponując przy tym ogromnym wyborem urn pogrzebowych. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą i radą pod całodobowym numerem telefonu: 513-059-721. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Nam można zaufać.

Elizjum Bielany – dojazd

Nasi klienci z Bielan są zaskoczeni jak szybko udało Im się dojechać do naszego biura. Dojazd z Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Żeromskiego, to samochodem 15-23 minuty drogą krajową S8. Trzeba przyznać, że pogrzebu nie organizuje się często, więc myślimy, że warto poświęcić tyle czasu na dojazd, aby przekazać w nasze ręce organizację pogrzebu.

Organizacja Pogrzebu

Nasi klienci z Bielan zazwyczaj organizują pogrzeby na Cmentarzu Komunalnym Północnym oraz na Cmentarzu Wawrzyszewskim. Informujemy, że nasz zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacją i przeprowadzaniem pogrzebów na Cmentarzu Komunalnym Północnym, na Cmentarzu Wawrzyszewskim i na wielu innych cmentarzach m.in. w Łomiankach.

Proszę pamiętać, że msza pogrzebowa może odbywać się na terenie parafii osoby zmarłej, lub bezpośrednio na lub przy cmentarzu, wtedy konieczne jest zaświadczenie z parafii, że ksiądz wyraża zgodę na pogrzeb katolicki poza własną parafią. Nasza obsługa często gości na terenie Parafii św. Krzysztofa przy ul. Niedzielskiego „Żywiciela”, Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Zygmunta przy Pl. Konfederacji 55, Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Przy Agorze 9, Parafii Rzymskokatolickiej bł. E. Detkensa w Lasku Bielańskim przy ul. Dewajtis 3.

Wszystkich Państwa stojących w obliczu śmierci bliskiej osoby zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod całodobowym numerem telefonu: 513-059-721.

24H 513 059 721