Główna » e-Nekrolog

E-nekrologi

Wirtualny nekrolog to rozwiązanie, które pozwoli w sposób prosty, szybki, a przede wszystkim godny, poinformować dalszych znajomych o śmierci i nadchodzącej uroczystości pogrzebowej. W zakładzie pogrzebowym Elizjum oferujemy naszym klientom e-Nekrologi, które można umieścić w mediach społecznościowych lub wysłać poprzez SMS.

Zalety e-Nekrologu

Największą zaletą e-Nekrologu jest możliwość większej personalizacji. W tradycyjnych nekrologach dostępne są tylko podstawowe dane. Wirtualne wersje mają funkcję dodania zdjęcia oraz informacji o miejscu ewentualnej konsolacji wraz z interaktywnymi mapami dojazdu pod wszystkie wskazane adresy. Każdy nekrolog wyposażony jest w funkcję pinezki. Po jej kliknięciu użytkownik zostanie przeniesiony do mapy Google, gdzie można zobaczyć dokładny dojazd do kościoła lub na cmentarz. To duże ułatwienie dla osób spoza miasta, w którym ma odbyć się uroczystość ostatniego pożegnania. Wirtualny nekrolog jest swoistego rodzaju pamiątką, do którego najbliższa rodzina zawsze może wrócić.

Jak korzystać z e-Nekrologu

Osoba organizująca uroczystość pogrzebową otrzyma od pracownika zakładu pogrzebowego interaktywny link, który można przesłać dalej – do rodziny i bliskich, którzy również mogą przesyłać go dalszym zainteresowanym. W ten sposób nekrolog otrzymują jedynie osoby, które mogą czuć się zaproszone na ceremonię.

Jest to dużo szybszy i zdecydowanie łatwiejszy sposób na przekazanie informacji o pogrzebie. Co więcej, uwalnia on członków rodziny od konieczności indywidualnej rozmowy z poszczególnymi osobami zaproszonymi na pogrzeb. W ten sposób e-Nekrolog ogranicza ból i żal związany z przeżywaniem śmierci Bliskiego i pozwala na spokojne rozpoczęcie żałoby po zmarłym.

Aby uzyskać dostęp do e-Nekrologu, wystarczy jedynie podczas wizyty w domu pogrzebowym Elizjum podać kilka niezbędnych danych. Można także dołączyć kilka słów o zmarłym, co sprawia, że nekrolog zyskuje bardzo indywidualny charakter. Pracownik zakładu wprowadza je do systemu i po kilku minutach elektroniczny nekrolog jest gotowy. Każdy wirtualny nekrolog może zostać również udostępniony na stronie zakładu pogrzebowego Elizjum, aby dostęp do niego był jeszcze łatwiejszy.

Elektroniczny nekrolog – ułatwienie dla rodzin

Na stronie internetowej, gdzie opublikowany został nekrolog, znajduje się zakładka „zamów kwiaty” – po jej kliknięciu użytkownik przekierowywany jest na stronę Domu Pogrzebowego Elizjum, gdzie może wybrać i zamówić z udostępnionego albumu stosowną wiązankę lub wieniec pogrzebowy.

Dużym plusem jest również funkcja przesyłania nekrologu na stronę w mediach społecznościowych, dodanie zdjęcia bliskiego i mapa, przy której pomocy każda osoba będzie wiedziała, gdzie dokładnie odbywa się uroczystość żałobna. W zakładzie pogrzebowym Elizjum oferujemy naszym klientom wirtualne nekrologi z możliwościa ich personalizacji (zdjęcie, symbol krzyża lub kiru).

24H 513 059 721