Główna » Usługi pogrzebowe Śródmieście

Usługi pogrzebowe: Śródmieście

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe świadczy także na Śródmieściu w Warszawie.

Zakład Elizjum w dzielnicy Warszawa Śródmieście realizuje wszystkie usługi znajdujące się w ofercie. Dotyczy ona głównie przygotowań do pogrzebu, choć znajdują się w niej także czynności dodatkowe, związane między innymi z opracowaniem specjalnej e-klepsydry, która powstaje wraz z dedykowaną stroną internetową. Ponadto proponujemy bardzo szeroki wybór trumien oraz urn.

Robimy wszystko, aby przygotowania do pochówku przebiegały w sposób sprawny i szybki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest to czas dla rodziny, dlatego jesteśmy gotowi zająć się niezbędnymi procedurami. Dotyczą one między innymi transportu ciała z miejsca zgonu do naszej chłodni. Usługi tego typu wykonujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ciała odbieramy również z dowolnego szpitala znajdującego się w dzielnicy Warszawa Śródmieście. Najczęściej są to takie miejsca jak Szpital SOLEC położony przy ul. Solec 93, Warszawski Szpital dla Dzieci przy ul. Mikołaja Kopernika 43 czy też Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej 2, najczęściej jednak w przypadku Śródmieścia odbieramy ciało z Medycyny Sądowej przy ul. Oczki 1.

Zakład pogrzebowy Śródmieście – dojazd

Podróż samochodem ze Śródmieścia do zakładu Elizjum trwa około 20 minut. Dogodna lokalizacja sprawia również, że szybko dojechać można do nas także za pośrednictwem komunikacji miejskiej. W przypadku podróży ze szpitala SOLEC, warto zdecydować się na linię numer 162. Autobus rusza z przystanku PKP Powiśle 04 (kierunek pl. Hallera). Należy wysiąść na Dworcu Wileńskim i stamtąd (przystanek 04) udać się autobusem 512 (kierunek Gilarska) na przystanek Jórskiego 02. 80 metrów dalej znajduje się nasza siedziba.

Jeszcze prostsza droga prowadzi z Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa-Śródmieście, gdzie trzeba odebrać akt zgonu. Na przystanku Metro Ratusz-Arsenał 09 warto wsiąść do autobusu 190 (kierunek CH Marki), a następnie wysiąść na przystanku Jórskiego 02.

Organizacja pogrzebu Śródmieście

Jesteśmy niezwykle elastyczni, zapewniamy przy tym działania o charakterze kompleksowym. Pomagamy w najszerszym możliwym do zrealizowania przez nas zakresie. 

W przypadku dzielnicy Warszawa Śródmieście, pogrzeby zwykle odbywają się w takich miejscach jak Kościół pw. Wszystkich Świętych na Placu Grzybowskim 3/5, Kościół Najświętszego Zbawiciela na Placu Zbawiciela 1 czy też Rzymskokatolicka Parafia św. Barbary przy ul. Nowogrodzkiej 51. Obsługujemy oczywiście również wiele innych kościołów.

Podobnie ma się sprawa z cmentarzami. Pogrzeby są przez nas organizowane na Cmentarzu Powązkowskim przy ul. Powązkowskiej 14, na Cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym przy ul. Żytniej 42 i w wielu innych miejscach. Co ważne, zajmujemy się pogrzebami w różnych obrządkach. W każdym przypadku gwarantujemy pomoc w wypełnieniu formalności. Przygotowujemy ciało do pochówku, załatwiamy kwiaty i oprawę muzyczną, dostarczamy tabliczki nagrobkowe i trumny bądź urny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu.

24H 513 059 721