Główna » Usługi pogrzebowe Praga Północ

Usługi Pogrzebowe: Praga Północ

Zakład pogrzebowy Elizjum jest mocno związany z dzielnicą Praga Północ. Właściciele zakładu Elizjum przez wiele lat mieszkali na Pradze Północ, przy ulicy Ząbkowskiej, Targowej, Kępnej. Nieustannie wielu Klientów Zakładu Pogrzebowego Elizjum stanowią mieszkańcy pięknej, zabytkowej i klimatycznej dzielnicy jaką jest Praga Północ. Biuro usług pogrzebowych Elizjum znajduje się w dzielnicy Praga Północ przy ul. Targowej 46.

To na Pradze Północ, na tyłach szpitala Praskiego znajduje się chłodnia i kaplica przedpogrzebowa Zakładu Pogrzebowego Elizjum. Gdy następuje transport ciała z domu do chłodni, w dniu pogrzebu można się w tym miejscu ostatni raz pożegnać z osobą zmarłą. Wielu klientów Zakładu Pogrzebowego Elizjum, to też rodziny osób, które zmarły w Szpitalu Praskim.

Przypominamy, że gdy zgon nastąpi w szpitalu to:

  • rodzina zmarłego musi odebrać ze szpitala Kartę Zgonu, którą wystawia lekarz stwierdzający zgon,  
  • następnie z Kartą Zgonu i z dowodem osobistym osoby zmarłej oraz swoim należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego po odpis skrócony Aktu Zgonu.
  • Najbliższy Urząd na Pradze Północ znajduje się przy ulicy Kłopotowskiego 1/3.

Zakład Pogrzebowy Praga Północ – dojazd

Do biura pogrzebowego Elizjum na Pradze Północ można dojechać autobusem linii 169, wysiadając na przystanku Ząbkowska. Autobusem linii 169 można dojechać także z Pragi Północ na Cmentarz Bródnowski oraz z Cmentarza Bródnowskiego na Pragę Północ bezpośrednio pod nasze nowe biuro. Dla osób przemieszczających się samochodami posiadamy pod Domem Pogrzebowym prywatne miejsca parkingowe.

Organizacja Pogrzebu Praga Północ

Osoby z Pragi Północ zazwyczaj chowają swoich Bliskich na Cmentarzu Bródnowskim i Cmentarzu Komunalnym Północnym, są to cmentarze, które  Zakład Pogrzebowy Elizjum obsługuje, zarówno jak i wiele innych cmentarzy. Możecie Państwo za naszym pośrednictwem zorganizować mszę w kościele na lub przy cmentarzu, lub zarezerwować mszę w parafii do której należała osoba zmarła: Na Pradze Północ najczęściej obsługujemy kościoły: Parafia Katedralna pw. Św. Michała Archanioła i  Św. Floriana Męczennika przy ul. Floriańskiej, Parafia pw. Matki Bożej Loretańskiej przy ul. Ratuszowej, Bazylika ( Sanktuarium ) Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej, kościół pw. Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej, a także inne kościoły z Pragi Północ.

Zorganizujemy pogrzeb, kremację zwłok, zajmiemy się opłatami Kancelaryjnymi, pomożemy w zakupie miejsca na cmentarzu, zarezerwujemy termin pogrzebu, poprowadzimy Państwa i będziemy obecni i pomocni w tym trudnym czasie.

W przypadku, gdy macie Państwo problem z dotarciem do naszego biura, zapewniamy darmowy transport, do biura i z powrotem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

24H 513 059 721