Główna » Pogrzeb tradycyjny

Złoty Ornament - Elizjum Warszawa

Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny jest najczęściej wybieraną formą pochówku. Zakorzeniony w tradycji polskiej ceremoniał ostatniego pożegnania polega na złożeniu trumny z ciałem zmarłego do grobu ziemnego.

Zakład Pogrzebowy Elizjum zapewnia organizację godnego i zgodnego z tradycjami pochówku. Oferujemy tradycyjne usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Przykładamy szczególną wagę do profesjonalnych usług pogrzebowych obejmujących kompleksową organizację pochówku z zachowaniem powagi i pełnego szacunku dla Zmarłego. Pragniemy, aby każda organizowana przez nas uroczystość godnie oddała hołd Osobie, która odeszła.

Złoty Ornament - Elizjum Warszawa
Złoty Ornament - Elizjum Warszawa

Elizjum pomoże zorganizować tradycyjny pogrzeb

Złoty Ornament - Elizjum Warszawa

Zapewniamy przewiezienie Ciała do chłodni i w dniu pogrzebu w sposób godny, który umożliwiają wysokiej klasy karawany marki Mercedes. Realizujemy transport zmarłych zarówno na bliskich odległościach w Warszawie i okolicach, jak i miejscowościach zlokalizowanych od chłodni w odległości przekraczającej 60km. W tym celu wykorzystujemy specjalnie przygotowane karawany, które gwarantują odpowiednie warunki do transportu zwłok, także na trasach międzynarodowych.

Nasz zakład pogrzebowy organizuje pochówki tradycyjne z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć. W tym szczególnym dniu dbamy o najmniejszy szczegół ceremonii. Wspomożemy Państwa w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowej w każdym detalu. Mogą Państwo zlecić nam:

  • transport Ciała do chłodni,
  • przechowanie Zmarłego do czasu pogrzebu,
  • przygotowanie Ciała do pochówku,
  • transport na miejsce uroczystości pogrzebowych,
  • przewiezienie trumny na wskazany przez rodzinę cmentarz i złożenie zmarłego w grobie.

Tradycyjny pochówek organizujemy w dowolnie wskazanym przez rodzinę obrządku. Wykonujemy zarówno pogrzeby katolickie, jak i świeckie.

Dom Pogrzebowy Elizjum dokłada wszelkich starań, aby ułatwić Państwu organizację pochówku. Wszystkie niezbędne elementy ostatniego pożegnania mogą Państwo zrealizować w naszym zakładzie. Proponujemy piękne i gustowne wiązanki i wieńce pogrzebowe, bogaty wybór trumien, różnorodne tabliczki aluminiowe oraz klepsydry – także usługę e-klepsydra. U nas znajdą Państwo dystyngowaną odzież dla zmarłych. Na Państwa życzenie zorganizujemy również odpowiednią oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej oraz przygotujemy mowę pogrzebową.

Elizjum Warszawa - Złoty Ornament

Jakie dokumenty trzeba posiadać,
aby pochować osobę zmarłą?

Elizjum Warszawa - Złoty Ornament

Wiemy, że czas po odejściu Bliskiej Osoby to okres niezwykle trudny dla najbliższych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu wszelkie procedury niezbędne do przygotowania uroczystości pogrzebowej. Zlecenie i realizacja pogrzebu wymaga dostarczenia do naszego zakładu pogrzebowego niezbędnych dokumentów, na podstawie których możemy rozpocząć przygotowanie pochówku. Należą do nich:

  • karta zgonu,
  • akt zgonu,
  • zaświadczenie z parafii osoby zmarłej (zgoda na pogrzeb katolicki poza własną parafią)
  • dowód osobisty osoby, która zleca pogrzeb.

Jednocześnie służymy pomocą w zakresie realizacji innych formalności pogrzebowych. Usługę pogrzebową wykonujemy kredytując pogrzeb w ramach zasiłku pogrzebowego, z dopłaty przekraczającej kwotę zasiłku należy rozliczyć się z nami 2 dni przed pogrzebem.

24H 513 059 721