Główna » Usługi pogrzebowe Ochota

Usługi pogrzebowe: Ochota

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe świadczy na warszawskiej dzielnicy Ochota.

Realizujemy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców dzielnicy Warszawa Ochota. Zapewniamy profesjonalną pomocą w każdej sprawie związanej z przygotowaniem pochówku – dzięki całodobowej infolinii, możecie Państwo zgłaszać się do nas o każdej porze. Między innymi w celu zgłoszenia chęci przewiezienia zwłok do naszej chłodni.

Ciała odbieramy z dowolnego szpitala znajdującego się na Ochocie – na przykład z Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM przy ul. Stefana Banacha 1a czy też Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Polikarpa Brudzińskiego przy ul. Żwirki i Wigury 63A. Poza transportem zwłok, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności, jak również zapewniamy kompleksowe przygotowania do ceremonii pogrzebowej. Robimy wszystko, aby sprawy tego typu zostały załatwione najsprawniej, jak to tylko jest możliwe.

Zakład pogrzebowy Ochota – dojazd

Wiele spraw jesteśmy w stanie załatwić telefonicznie, jednak zapraszamy też do naszej siedziby, położonej przy ul. Radzymińskiej 163. Podróż samochodem z Ochoty, w zależności do dokładnej lokalizacji, zajmuje nieco ponad 20 minut. Z Centralnego Szpitala Klinicznego można dostać się do nas także komunikacją miejską. Na przystanku Banacha 03 warto wybrać linię 25 (kierunek Annopol), a następnie udać się na przystanek Kijowska 04. Stamtąd, linią 512 (kierunek Gilarska), wystarczy pojechać na przystanek Jórskiego 02. Nasz zakład znajduje się 80 metrów dalej.

Jeśli chcecie Państwo dotrzeć do Elizjum spod Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa-Ochota, zalecamy udanie się na przystanek Ochota-Ratusz 01, skąd odjeżdża linia 1 (kierunek Annopol). Następnie wystarczy wysiąść na przystanku Namysłowska 03 i stamtąd, linią 212 (kierunek CH Targówek) dojechać do przystanku Jórskiego 04.

Organizacja pogrzebu Ochota

Zajmujemy się organizacją pogrzebów w różnych obrządkach. Obsługujemy wiele cmentarzy znajdujących się na Ochocie, spośród których wymienić można na przykład Cmentarz Parafialny Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus przy ulicy Na Krańcu 1. Pogrzeb odbyć się może bezpośrednio przy cmentarzu lub w kościele – między innymi w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba Apostoła przy ul. Grójeckiej 38, Kościół pw. Opatrzności Bożej przy ul. Karola Dickensa 5 czy Parafii NMP Królowej Świata przy ul. Opaczewskiej 20.

Bez względu na dokładną lokalizację, zawsze staramy się zaoferować usługi o charakterze kompleksowym. Dzięki nim, rodzina nie musi martwić się formalnościami i wszelkimi kwestiami, którymi trzeba zająć się przed pogrzebem. Dodatkowo, proponujemy bogaty wybór trumien i urn, wykonanych z użyciem wysokiej jakości materiałów. W skład naszych usług wchodzi nie tylko przygotowanie ciała do pogrzebu, ale też organizacja oprawy muzycznej, kwiatów, tabliczek aluminiowych, klepsydr oraz mowy pogrzebowej. Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą.

24H 513 059 721