Główna » Usługi pogrzebowe Ząbki

Usługi pogrzebowe: Ząbki

Zakład pogrzebowy Elizjum swoje usługi pogrzebowe świadczy w podwarszawskich Ząbkach.

Wśród wszystkich obsługiwanych przez nas miast znajdują się również Ząbki, na terenie których realizujemy usługi związane z organizacją pogrzebów. Niezależnie od sytuacji, jesteśmy gotowi zaproponować kompleksową ofertę, która dotyczy między innymi załatwienia wszelkich formalności potrzebnych do pochówku, jak również odebrania ciała i przewiezienia go do chłodni.

Klienci mieszkający w miejscowości Ząbki najczęściej korzystają z Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, położonego przy ul. Kondratowicza 8, jednak zakład pogrzebowy Elizjum obsługuje też inne kliniki. Zgłaszającym się do nas Klientom zapewniamy wszelką pomoc, związaną między innymi ze wskazaniem niezbędnych dokumentów potrzebnych do organizacji pogrzebu. Będzie to na przykład karta zgonu ze szpitala oraz akt zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego – w przypadku  Ząbek mowa o urządzenie znajdującym się przy ul. Wojska Polskiego 10.

Zakład pogrzebowy Ząbki – dojazd

Jeśli chcą Państwo dostać się do naszej siedziby spod Urzędu Stanu Cywilnego w Ząbkach, najodpowiedniejsza okaże się linia 199. Wystarczy wsiąść na przystanku Urząd Miasta 01, a wysiąść na przystanku Jórskiego 01. Nasz zakład znajduje się zaledwie 80 metrów dalej. Na przystanek Jórskiego 01 dociera również linia 245 – przystanek Warszawska 01 jest jednak oddalony od Urzędu o około 1 km. W przypadku jazdy samochodem, cała podróż zajmie zaledwie kilka-kilkanaście minut.

Organizacja pogrzebu Ząbki

Zakład Elizjum organizuje pogrzeby katolickie i świeckie, tradycyjne oraz z kremacją. Na terenie miasta Ząbki obsługujemy między innymi Cmentarz Parafialny przy ul. Piłsudskiego, a także Cmentarz przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, znajdujący się przy ul. 11 listopada 4.

Ceremonia pogrzebowa może odbyć się przy cmentarzu lub w parafii, do której należał zmarły. Najczęściej jest to Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, Kościół Rzymskokatolicki pw. Świętej Trójcy przy ul. Piłsudskiego 46 lub Parafia św. Barnaby Apostoła przy ul. Łodygowej 24.

Niezależnie od miejsca organizacji ceremonii pogrzebowej, zakład Elizjum bierze na siebie załatwienie wszystkich najważniejszych spraw. Poza transportem ciała do chłodni, zajmujemy się:

  •       przygotowaniem odzieży dla Zmarłego,
  •       opracowanie klepsydry, także w wersji elektronicznej, wraz z dedykowaną stroną internetową,
  •       oprawą muzyczną i kwiatami,
  •       mową pogrzebową,
  •       tabliczkami na nagrobki w różnych wymiarach
  •       przygotowaniem pogrzebu w wybranym obrządku.

Jesteśmy również w stanie zaproponować bardzo szeroką ofertę urn i trumien, w różnych cenach. Każdy produkt przygotowany zostaje ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które gwarantują najwyższą jakość. Robimy wszystko, aby nasi Klienci w tym trudnym czasie nie zostali sami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi usługami.

24H 513 059 721