Przewóz urny z prochami na Ukrainę

Transport Prochów Na Ukrainę

Od wielu lat cała Polska, a zwłaszcza Warszawa stała się atrakcyjnym rynkiem pracy i miejscem do zamieszkania dla naszych wschodnich sąsiadów. Wielu obywateli Ukrainy każdego miesiąca przekracza granicę Polski, co nasiliło się w roku 2022 po wybuchu wojny. Niestety zdarza się też tak, że wiele osób pochodzenia Ukraińskiego umiera na terenie Polski. Dla rodzin są to szczególnie bolesne i trudne chwile, gdy śmierć nastąpi za granicami kraju i trzeba zorganizować sprowadzenie ciała lub urny z prochami na Ukrainę.

W związku z dużą ilością zapytań i zleceń na kremację od osób pochodzących z Ukrainy informujemy, że Zakład pogrzebowy Elizjum przyjmuje zlecenia na kremację i pomaga w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i zezwoleń na wywóz urny z prochami na Ukrainę. Bardzo prosimy o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym w celu omówienia szczegółów. Do biura zakładu pogrzebowego Elizjum należy się zgłosić z kartą zgonu i aktem zgonu pozyskanym z Urzędu Stanu Cywilnego, a my pomożemy i zajmiemy się resztą.

Poinformujemy szczegółowo jakie dokumenty muszą Państwo pozyskać w dalszej kolejności, ustalimy termin odbioru ciała do kremacji, pomożemy w wyborze trumny kremacyjnej, urny oraz tabliczki urnowej i pogrzebowej. Urnę z prochami możecie Państwo przewieźć samochodem osobowym, co znacznie zminimalizuje koszty transportu urny z prochami przez firmę pogrzebową.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

24H 513 059 721