Opinie

Komentarze  

#23 Katarzyna W. 2019-02-21 13:21
Dotąd sądziłam, że po śmierci bliskiej osoby, konieczność odwiedzenia zakładu pogrzebowego, to będzie dla mnie zbyt trudne przeżycie.
Jednak dzięki pani Sylwii z Elizjum tak nie było. Jest to osoba o dużej kulturze osobistej, sumienna i bardzo pomocna. W stosunku do mnie wykazała wiele empatii. Kontakt z nią był prawie jak terapia. Dzięki temu dałam radę przejść przez to wszystko.
Cytować
#22 Dorota 2019-02-06 10:25
Pani Sylwio,
jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować za tak fantastyczną "obsługę" i za ludzkie podejście do sytuacji. Pan Artur i jego TEAM to prawdziwi profesjonaliści . Dziękuję z całego serca i jestem sama z siebie dumna że Państwa znalazłam i spotkałam.
Cytować
#21 Agnieszka i Marcin 2019-01-25 15:02
Pani Sylwio i Panie Arturze DZIĘKUJEMY! w tak ciężkich chwilach jak śmierć naukochańszej osoby, jaką była nasza Mama, wspaniale jest spotkać ludzi, którzy w tak ciepły i bliski sposób są w stanie przeprowadzić przez tak trudny moment. Czuliśmy się zaopiekowani i zrozumiani i od pierwszej do ostatniej chwlili mieliśmy wrażenie, że jesteście z nami w sposób, który trudno nazwać "profesjonalizmem" bo Wasze ciepło i wyczucie dawało wrażenie, że jesteście z nami całym sercem a nie "zawodowo". Agnieszka i Marcin.
Cytować
#20 Małgorzata 2018-11-28 15:34
Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu, który miał miejsce w dniu wczorajszym. Wykazali się Państwo niezwykłą dbałością o wszystkie czynności związane z przygotowaniami do uroczystości oraz doskonałą organizacją ceremonii. Życzliwość, profesjonalizm i empatia to cechy całego zespołu. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy
Cytować
#19 Danuta 2018-11-07 21:35
serdeczne podziękowania dla pani Sylwii,pana Artura i całego zespołu za organizację pogrzebu mojego męża ,załatwienie wszelkich tak trudnych dla mnie w takim czasie formalności,za profesjonalizm,ciepłe podejście ,za całą piękną oprawę ,dziękuję pani Magdzie za piękną oprawę muzyczną na skrzypcach,będę Państwa polecać
pozdrawiam.
Cytować
#18 Hanna zakrzewska 2018-06-15 11:39
Długo zbierałam się do napisania tej opinii. Chciałabym bardzo podziękować nie tylko za profesjonalizm ale za coś więcej czego nie da się kupić za olbrzymie serce którym pani Sylwia mnie obdarzyła, za podporę jaką była w tych trudnych dla mnie dniach, za to wszystko jeszcze raz dziękuje ja i cała moja rodzina.
Cytować
#17 Grażyna 2018-01-12 15:39
Dziękujemy za zorganizowanie pięknego, godnego i pełnego szacunku pogrzebu naszego taty i męża. Dziękujemy za Państwa profesjonalizm, a jednocześnie delikatność, takt i elegancję w załatwianiu wszelkich spraw.
Cytować
#16 Andrzej 2017-12-28 19:34
Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji pogrzebu. Takt. Empatia. Cierpliwość. Perfekcja wykonania. I na koniec bez niemiłej niespodzianki finansowej - koszt pogrzebu był zgodny z ustaleniami. Po prostu profesjonalizm.

Zanim zdecydowaliśmy się na ofertę Elizjum sprawdziliśmy co ma do zaoferowania konkurencja. Przede wszystkim sprawdziliśmy opinie osób w przeszłości korzystających z usług zakładów pogrzebowych. I tu niespodzianka - w większości przypadków albo brak opinii, albo kilka bardzo enigmatycznych opinii, albo ... negatywne opinie. Z góry założyłem, że opinie piszą tylko osoby zdeterminowane i niekoniecznie odzwierciedlają one rzeczywistość ale ... właśnie na tym tle Elizjum zdecydowanie się wyróżniało. I, moim zdaniem, nadal będzie się wyróżniać. Elizjum - firma godna polecenia.
Cytować
#15 Artur 2017-11-14 10:01
W imieniu swoim i mamy bardzo dziękujemy za organizację pogrzebu mojego taty.

Otrzymaliśmy pomoc przez cały czas tych ciężkich dni po śmierci taty - od momentu zabrania ciała taty z domu, do zakończenia pochówku na cmentarzu.

Przy planowaniu pogrzebu otrzymaliśmy fachową i miłą pomoc, pani Sylwia sugerowała różne rozwiązania (np. wystawienie ciała, kwiaty, oprawa muzyczna), ale rozbiła to w sposób taktowny, zostawiając możliwość wyboru, wyjaśniała ewentualne wątpliwości.

Było to dla nas ważne, że w tych ciężkich dniach nie musieliśmy biegać i załatwiać mnóstwo spraw w różnych miejscach.

Oferta była również atrakcyjna cenowo. Dodatkowo mogliśmy się zapoznać z składowymi kosztów i wybrać elementy dostosowane do naszych możliwości finansowych.

Jeszcze raz dziękujemy za fachową pomoc i taktowne, dostosowane do powagi sytuacji, podejście.
Cytować
#14 Beata 2017-11-07 09:52
Bardzo serdecznie dziękuję Pani Sylwii i Panu Arturowi za pomoc udzieloną mnie i rodzeństwu w najtrudniejszym dla nas czasie po śmierci Mamy. Wzięli na siebie trud załatwienia wszystkich, podkreślam WSZYSTKICH, spraw związanych z ceremonią pogrzebu, począwszy od odebrania ciała Mamy z domu – odbyło się to w godny i bardzo delikatny sposób, aż po ten ostatni najtrudniejszy dzień pogrzebu. Dzięki Nim, udzielonym stosownym radom, ceremonia była niezwykła, piękna, dopracowana do ostatniego szczegółu. Są ludźmi najwyższego zaufania, bardzo rzetelni, uczciwi i taktowni. Pragnę również podkreślić, że koszt usługi, wykonanej na najwyższym poziomie, nie był wygórowany. W trakcie przygotowań do pogrzebu, informowano nas o wszelkich opłatach, po zakończonej uroczystości, otrzymaliśmy pełny wykaz poniesionych kosztów.
Serdecznie dziękujemy za Państwa profesjonalną pomoc, wrażliwość i takt. Prowadzony przez Państwa Dom Pogrzebowy i jakość oferowanych usług są godne polecenia.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa