Nowe biuro Zakładu usług pogrzebowych Elizjum na Pradze

Elizjum1

Zakład usług pogrzebowych Elizjum pragnie być blisko rodzin w żałobie. W związku z coraz częstszymi zgłoszeniami mieszkańców Pragi zdecydowaliśmy się otworzyć drugie biuro właśnie na Pradze. Kolejne biuro w Warszawie w dzielnicy Praga Północ mieści się przy ulicy Targowej 46/68 obok bazaru Różyckiego. Dzięki temu kadra zakładu może być bliżej wszystkich tych, którzy pragną godnie pożegnać drugiego człowieka. Wszystkie osoby w potrzebie uzyskają pomoc i wsparcie w najtrudniejszym momencie życia.

W nowym biurze Elizjum pracownik zakładu wraz z rodziną ustali wszystkie szczegóły organizacyjne, pomoże w wyborze akcesoriów oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Otwarcie kolejnego biura pogrzebowego firmy Elizjum na mapie Warszawy pozwoli na zachowanie obecnej wysokiej jakość obsługi klientów i utrzymanie dynamiki w rozwoju firmy. Więcej informacji o oferowanych usługach i działalności firmy na terenie Pragi — znajduje się tutaj.

Osoby pragnące zorganizować ostatnie pożegnanie mogą skontaktować się z pracownikiem zakładu pogrzebowego Elizjum pod numerem telefonu: 513 059 721 lub 519 666 163.

24H 513 059 721