Darmowe nekrologi multimedialne dla rodzin

Oferta nekrologów Elizjum

Informujemy Państwa, że w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu obsługi rodzin wprowadziliśmy darmowe nekrologi multimedialne dla wszystkich organizowanych przez naszą firmę ceremonii pogrzebowych.
Poza tradycyjną klepsydrą, każda rodzina otrzymuje możliwość rozesłania multimedialnej informacji o ceremonii pogrzebowej przez wiadomość sms, dowolny komunikator czy też zamieścić go w mediach społecznościowych.
To nowoczesne rozwiązanie umożliwia łatwe dotarcie do wszystkich, nawet dalszych znajomych osoby zmarłej, w celu informacji o planowanej ceremonii.
Najbliższa rodzina nie musi też telefonicznie informować o ceremonii pojedynczo każdej z osób. Nekrologi ułatwiają dojazd na miejsce ceremonii. Zapobiegają pomyleniu godziny lub kościoła czy cmentarza.

Zamów kwiaty na pogrzeb

Istnieje też możliwość zamówienia kwiatów w naszej firmie bezpośrednio pod konkretną ceremonię pogrzebową. Zakład pogrzebowy zadba wtedy nie tylko o przygotowania kwiatów ale też doradzi i podpowie co wybrały inne osoby.
Firma pogrzebowa Elizjum zadba o odpowiednią ekspozycje kwiatów, które będą przygotowane przed ceremonią w miejscu ostatniego pożegnania.
Dodatkowo na Państwa życzenie pracownik zakładu pogrzebowego Elizjum pomoże w transporcie kwiatów na cmentarz.

Zamawianie kwiatów na pogrzeb Elizjum

Każdy nekrolog udostępniony jest też na stronie internetowej naszego zakładu i jest łatwy do odnalezienia w wyszukiwarce Google.
Jest to bardzo pomocne gdy zgubimy link, bądź szukamy informacji o konkretnym pogrzebie.

Mamy nadzieję, że nowoczesne i darmowe dla rodzin rozwiązania pomogą Państwu godnie pożegnać osobę zmarłą.

24H 513 059 721