Elizjum

W naszym Zakładzie Pogrzebowym „Elizjum” oferujemy kompleksową obsługę pogrzebów. Zależy nam na tym, aby ulżyć Państwu w trudnych chwilach po stracie Najbliższej Osoby, dlatego postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia związane z pochówkiem.

 

W sprzedaży posiadamy różnorodne trumny – w Warszawie zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, dlatego z nami nie muszą Państwo przeznaczać na ich zakup wysokiej kwoty. Dodatkowo dzięki tak szerokiemu wyborowi będą mogli znaleźć Państwo odpowiedni model, który będzie wyróżniał się najlepszą jakością oraz przystępną ceną. W naszym Zakładzie zakupić można trumny drewniane, w tym eleganckie trumny dębowe, oraz trumny fornirowane, a także piękne trumny jasne, ciemne oraz cieniowane z drewna takiego jak: topola, olcha, buk. Przygotowaliśmy także trumny ekskluzywne dla szczególnie wymagających klientów. Posiadamy modele w różnych rozmiarach, także trumny dziecięce. Oferujemy ponadto trumny tekturowe i drewniane przeznaczone do kremacji.


Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi przez nas zakładami produkcyjnymi, dlatego też dostarczamy Państwu tylko najlepszej jakości trumny. Nasi pracownicy zaprezentują wszystkie z nich i pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego modelu zgodnie z wymaganiami, także tymi cenowymi. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z galerią modeli znajdującą się na naszej stronie internetowej.