pogrzeb urnowy

Jeśli zdecydują się Państwo na kremację ciała Zmarłego, Jego prochy zostaną złożone do urny. Pochówek urnowy pozwala zarówno na złożenie prochów do tradycyjnego grobu, jak i umieszczenie ich w kolumbarium – bez względu na to, jaka urna zostanie wybrana.

Elizjum oferuje różnorodne urny, pomiędzy którymi znajdą Państwo model najlepiej odpowiadający własnym oczekiwaniom. To stylowe, wykonane z dbałością o każdy detal konstrukcje, które zapewnią Zmarłemu godny, elegancki pochówek. Współpracujemy z najlepszymi producentami urn, a w biurze posiadamy bardzo duży wybór mocno wyselekcjonowanych urn różnych dostawców, ponadto prowadzimy również sprzedaż katalogową. 

 

 

Urny na prochy: Warszawa i okolice

W Elizjum zamówią Państwo klasyczne urny kamienne (onyx, marmur) i kompozytowe (odpowiednik urn kamiennych w niższej cenie, gdzie ogromny jest wybór kolorów i kształtów)– jedne z najbardziej solidnych. Dzięki którym prochy zmarłego w godny sposób trafią na miejsce ostatecznego pochówku.

Ale to nie koniec. Nasz katalog urn zawiera również modele metalowe, w tym mosiężne, wykonane ze stali nierdzewnej, aluminiowe i inne – tak klasyczne i bogato zdobione, jak i nowoczesne, i minimalistyczne. Służymy pomocą, gdy chodzi o wybór najbardziej odpowiedniej spośród nich wszystkich. Zajmujemy się również sprzedażą relikwiarzy na prochy – w postaci miniaturowych urn czy posrebrzanych lub srebrnych serc i krzyżyków, do których trafić może niewielka cześć prochów. Te mogą Państwo ustawić w domu ,w honorowym miejscu lub też nosić przy sobie.

Elizjum zajmuje się również organizacją pochówków urnowych oraz zapewnia wszechstronną pomoc, gdy chodzi o wszelkie usługi związane ostatnim pożegnaniem Bliskiego Zmarłego. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, prosimy o kontakt. Działamy na terenie miasta Warszawa i okolic. Na wszelkie pytania odpowiemy zarówno telefonicznie i mailowo oraz osobiście - jeśli zechcą Państwo odwiedzić naszą siedzibę.

 

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa