Międzynarodowy transport zwłok

Jeśli bliska Państwu osoba zmarła poza granicami Polski, można dokonać pochówku w miejscu śmierci, bądź też – na co decydujemy się najczęściej – sprowadzić ciało do kraju. Elizjum oferuje swoją pomoc, gdy chodzi o międzynarodowy transport zwłok.

Jak wygląda międzynarodowy transport zwłok?

Wszystko zależy od kraju, w którym doszło do śmierci. Każde państwo bowiem posiada inne regulacje prawne związane ze sposobem postępowania ze zwłokami. Właśnie dlatego międzynarodowy transport zwłok wymaga znajomości procedur i spełnienia określonych wymogów – tak, by możliwe było jak najszybsze przewiezienie ciała na miejsce pochówku.

Elizjum, którego siedzibą jest Warszawa oferuje Państwu swoją kompleksową pomoc w tym zakresie – zarówno, gdy chodzi o kwestie formalne, jak i organizacyjne.

Zadbamy m.in. o przygotowanie i dostarczenie odpowiedniej dokumentacji, wymaganej do przewiezienia ciała przez granicę. Zorganizujemy również transport – zarówno drogą lądową, jak i morską czy też powietrzną. Ponadto, jeśli śmierć nastąpiła w kraju o tropikalnym klimacie, zatroszczymy się o wykonanie zabiegu balsamacji, która w niektórych przypadkach może umożliwić nawet pożegnanie się ze Zmarłym już w Polsce.

Jakie są koszty międzynarodowego transportu zwłok?

Nie da się wskazać jednej konkretnej ceny. Wszystko zależy od kraju, w którym doszło do śmieci, okoliczności zgonu i innych czynników. Koszt możemy oszacować dopiero znając konkretną sytuację. Zapewniamy jednak, że Elizjum oferuje uczciwe warunki współpracy. Mogą Państwo liczyć na rozsądne, adekwatne do realnych kosztów stawki.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub podczas spotkania w naszej siedzibie w mieście Warszawa.

 

 

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa