Cennik

Wszystkim z Państwa, którzy znaleźli się w trudnych chwilach po utracie Bliskiej Osoby, oferujemy profesjonalną obsługę w ramach całościowej organizacji pochówku. Naszym głównym celem jest godny pochówek dla Osoby Zmarłej i wysoka kultura pogrzebu jest dla nas najważniejsza.

W naszym Zakładzie Pogrzebowym „Elizjum” zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony nie tylko ze świadczonych przez nas usług, ale również przystępnych cen. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, co powoduje, że przygotujemy dla Państwa wycenę zgodnie z założonym budżetem. Organizujemy zarówno pochówki dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wysoki wydatek związany z Ostatnim Pożegnaniem, jak i tych, którym zależy na ekskluzywnej oprawie tego dnia.

Indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nasz Zakład Pogrzebowy – cennik usług jest elastyczny, co powoduje, że skorzystanie z naszej oferty nie musi wiązać się dla Państwa z dodatkowymi, ponadplanowymi kosztami. Doradzimy najlepsze rozwiązania w ramach wyznaczanej kwoty, aby Ostatnie Pożegnanie odbyło się godziwie.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia szczegółów pochówku. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę.

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa