Koszt pogrzebu

Wiele osób dzwoni do nas z pytaniem o koszt pogrzebu. Na Usługi Pogrzebowe w Warszawie wpływa bardzo wiele czynników, dlatego podanie dokładnej ceny za usługi pogrzebowe przez telefon jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu z Państwem krótkiej rozmowy, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą Usługi Pogrzebowe Elizjum w celu jak najdokładniejszego wyliczenia Państwu kosztów Usługi Pogrzebowej.

Na łączny koszt pogrzebu wpływają koszty za:

  • usługi pogrzebowe: min. organizacja pogrzebu, transport ciała do chłodni, przechowanie ciała w chłodni do dnia pogrzebu lub kremacji, trumna/urna, kwiaty, wieńce, obsługa pogrzebu, tabliczka, krzyż, klepsydry, transport karawanem w dniu pogrzebu, oprawa muzyczna, nekrolog w gazecie, wynajem autokaru itp.
  • Msza Św. lub opłata dla Mistrza Ceremonii w przypadku gdy organizujemy pogrzeb świecki
  • opłaty kancelaryjne w zarządzie cmentarza
  • opłata dla murarza lub grabarza za otwarcie i zamknięcie grobu
  • kremacja Warszawa

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie nie ma możliwości podania jednej, konkretnej ceny pochówku. Dużo zależy od wyboru cmentarza, na którym chcą Państwo pochować bliską osobę. Na każdym bowiem cmentarzu opłaty kancelaryjne się różnią. Kolejny etap w kosztorysie, to ewentualny transport zwłok do chłodni, jeżeli zgon nastąpił w mieszkaniu, domu lub w domu opieki. Kolejnym istotnym czynnikiem jest wybór trumny lub urny. Zakład pogrzebowy Elizjum dysponuje szerokim wachlarzem produktów, w zależności od potrzeby: mamy urny zarówno metalowe, drewniane jak i szklane, kamienne lub mosiężne, czy kompozytowe. Posiadamy też szeroki wybór trumien, zarówno dębowych czy z innych drzew liściastych (topola, olcha, buk) jak i trumien przeznaczonych do kremacji. W naszym katalogu znajdą Państwo również duży wybór kwiatów i wieńców pogrzebowych oraz tzw. pająków na trumnę a tabliczki i klepsydry projektujemy i wykonujemy na miejscu. Wiemy, jak ważne jest by bliską osobę pochować godnie i z należytym szacunkiem, dlatego Zakład pogrzebowy Elizjum stał się właścicielem nowoczesnych i eleganckich karawanów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do tego, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe w zakresie oprawy muzycznej, na organizowane przez nas uroczystości wysyłamy zawsze najlepiej wykwalifikowanych w tej kategorii muzyków.

Nasz dom pogrzebowy stara się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów, również pod względem finansowym, dlatego nic nie narzucamy, staramy się zawsze zaproponować naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązanie.

Zapewniamy, że Zakład Pogrzebowy Elizjum dopasuje cenę do Państwa oczekiwań oraz możliwości.

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa