Gdy osoba zmarła w domu

W tej sytuacji należy bezzwłocznie wezwać lekarza, który stwierdzi zgon oraz przygotuje tak zwaną Kartę Zgonu. Następnie należy skontaktować się z zakładem pogrzebowym dzwoniąc pod numer całodobowy, który pojawi się po odbiór ciała Zmarłej Osoby i przewiezie je do chłodni.

Z dowodem osobistym i kartą zgonu należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego po Akt Zgonu. Obecnie bezpłatnie wydawany jest tylko jeden egzemplarz, za każdy kolejny zapłacą Państwo 22 zł. Jeden Oryginał bezwzględnie potrzebny jest do ZUS-u, prosimy zatem pobrać minimum 1 dodatkowy Następnie należy udać się do zakładu pogrzebowego wraz z dokumentami: kartą zgonu, aktami zgonu, kserokopią dowodu osobistego osoby zajmującej się pogrzebem (ksero możemy wykonać nieodpłatnie na miejscu) i zieloną kartą emeryta/rencisty (osoby zmarłej), lub jeżeli rodzina nie jest w stanie jej odnaleźć-ostatni odcinek emerytury lub renty.

Nasz zakład pogrzebowy może pomóc w dopełnieniu wszelkich formalności i organizacji pogrzebu, jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług. Nasz zakład pogrzebowy zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 163 (wjazd od ul. Jórskiego), w pobliżu OBI. Jesteśmy dostępni  pod telefonem przez 24 godziny / 7 dniu w tygodniu.

tel. całodobowy: 513-059-721

zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa