O nas

Zaufany zakład pogrzebowy w Warszawie - profesjonalnie, godnie i z szacunkiem

Wszystkim osobom, które znalazły się na tej stronie z powodu utraty bliskiej osoby, składamy wyrazy głębokiego współczucia...

To, co w tym momencie mogą Państwo zrobić, to zapewnić Osobie Zmarłej godny pochówek: pełen szacunku i dostojności. Bez względu na to czy bliska osoba spocznie na cmentarzu w Warszawie, czy w pobliskiej miejscowości pochówek zorganizuje kompleksowo nasz zakład pogrzebowy. Warszawa i okolice to rejon naszej działalności.

Mimo bólu i sytuacji, w jakiej się Państwo znaleźli, trzeba zebrać siły na wybranie zakładu pogrzebowego, który spełni pod każdym względem Państwa wymagania pod względem jakości i ceny. Zakład pogrzebowy "Elizjum" oferowane usługi świadczy profesjonalnie, z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć.

Wartością, którą wyznaje nasz dobry zakład pogrzebowy jest wysoka kultura pogrzebu. W związku z tym, dbając o każdy najmniejszy detal, organizujemy uroczystość pogrzebową, zaczynając od transportu ciała do chłodni, przechowania, przygotowania ciała do pochówku, przez formalności i doradztwo przy wyborze trumny, urny, kwiatów, tabliczki, na położeniu ostatniego kwiatka na grobie kończąc.

Można nam powierzyć całą organizację pogrzebu i gwarantujemy, że będzie to dobry wybór. Pogrzeb będzie wykonany na bardzo wysokim poziomie w przystępnej cenie. Organizujemy pogrzeby różnych wyznań, współpracując przy tym z najlepszymi mistrzami ceremonii. Oferujemy szeroki wybór trumien, urn, wieńców, tabliczek pogrzebowych, oraz klepsydr. Klepsydry można odebrać od ręki w biurze, zaraz po ustaleniu terminu pogrzebu. Istnieje możliwość dojazdu do Klienta.

Jako dobry zakład pogrzebowy jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Oferując kontakt 24h możemy odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości o dowolnej porze, służąc równocześnie profesjonalną radą i pomocą. Pragniemy, aby nasz zakład pogrzebowy pomógł Państwu w tych najtrudniejszych, bolesnych chwilach godnie pożegnać bliską Osobę. Niestety nie każda firma pogrzebowa godna jest zaufania, wybierając Zakład pogrzebowy Elizjum, zapewniamy, że będziecie Państwo w dobrych rękach. Dołożymy wszelkich starań, aby pomimo wielkiego bólu i straty bliskiej osoby, wspominali Państwo miło nasz zakład pogrzebowy.

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie przyjmuje zlecenia na kremację zwłok 24h na dobę. Kremacja odbywa się zazwyczaj na drugi dzień od podpisania w biurze przez Rodzinę zmarłego/ej zezwolenia na wykonanie kremacji. W sprzedaży posiadamy również całuny kremacyjne. Koszt kremacji to 530zł.

Od 1-go listopada 2014 roku, Zakład Pogrzebowy Elizjum został przeniesiony z ul. Kondratowicza 37 vis a vis Szpitala Bródnowskiego.

Nowa lokalizacja to: ul. Radzymińska 163 (wjazd od ul. Jórskiego), dojazd autobusami: 120, 190, 199, 512, 718, 738, 740, 805 - przystanek Jórskiego

Całodobowo udzielamy informacji i służymy radą w formie telefonicznej, natomiast od 9:00 do 15:30 znajdziecie nas Państwo w naszym zakładzie pogrzebowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Sylwia i Artur Siwczyk

 

zakład pogrzebowy bródno

                         519 666 163
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa