Elizjum

URNY KOMPOZYTOWE

 

Zakład Pogrzebowy „Elizjum” oferuje kompleksową obsługę pogrzebów wraz z kremacją. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wparciu te trudne momenty po stracie Najbliższej Osoby, będą dla Państwa chociaż trochę lżejsze. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów i przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę, także wyróżniającą się atrakcyjnymi cenami na rynku warszawskim.

 

W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju urny. Warszawa jest obecnie jednym z tych miast, w którym coraz częściej rodziny Osób Zmarłych, także na ich życzenie, decydują się na wykonanie kremacji. Dlatego też oferujemy w tej sytuacji pełne wsparcie.

 

W naszym Zakładzie mogą znaleźć Państwo urny tylko najwyższej jakości, które pochodzą od uznanych zakładów produkcyjnych. Są to urny wykonane z marmuru i z innych kamieni naturalnych, które dostępne są w wielu wariantach kształtów, kolorów, onyxu. To powoduje, że będą mogli Państwo znaleźć model, który będzie wyróżniał się odpowiednim wyglądem. Zachęcamy do zapoznania się z modelami urn kamiennych znajdujących się w naszej ofercie. Nasi pracownicy zawsze służą także pomocą w doborze właściwych urn zgodnie z Państwa życzeniami.

 

Nasze usługi są profesjonalne i wszechstronne. Oferujemy również w naszym Zakładzie trumny przeznaczone do kremacji i kremację zwłok – współpracujemy ze sprawdzonymi krematoriami, dlatego mają Państwo pewność obsługi na najwyższym poziomie.