Elizjum

Urny Kamienne

Pochówek urnowy, dokonywany po spopieleniu ciała, nie wymaga trumny. Zastępują je eleganckie urny, które stają się miejscem przechowywania prochów Zmarłej Osoby.

Jeśli zdecydują się Państwo na kremację, kolejnym krokiem jest właśnie wybór urny. W szczególności polecamy uwadze wybór urn kamiennych. Są solidnie wykonane i eleganckie, dzięki czemu pozwalają na godny transport prochów Zmarłego na miejsce ostatecznego pochówku.

Eleganckie urny: Warszawa i okolice

W Zakładzie Pogrzebowym Elizjum odnajdą Państwo gamę stylowych, wykonanych z dbałością o każdy detal urn. Szeroki wybór modeli pozwoli odnaleźć ten najbardziej adekwatny dla godnego uczczenia pamięci Zmarłej Osoby.

Współpracujemy z doświadczonym producentem – twórcą urn kamiennych wysokiej jakości, które jednocześnie wyróżnia uczciwa, rozsądna cena. Ich sprzedaż prowadzimy w naszej siedzibie w mieście stołecznym Warszawa. Obsługujemy jednak Klientów z całego Mazowsza, zapewniając troskę o każdy detal.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych usług pogrzebowych świadczonych przez nasz Zakład. W tych trudnych chwilach, zapewniamy kompleksowe wsparcie przy formalnościach pogrzebowych oraz organizacji uroczystości w każdym jej aspekcie.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania bliższych informacji o usługach. Jesteśmy dostępni przez całą dobę. Wystarczy zadzwonić bądź odwiedzić siedzibę naszego Zakładu (Warszawa, ul. Radzymińska 163) by otrzymać fachowe wsparcie.

Zagwarantujemy godne ostatnie pożegnanie Państwa Bliskim.