Elizjum

TRUMNY – TANIE USŁUGI POGRZEBOWE

 

W naszym Zakładzie Pogrzebowym „Elizjum” oferujemy tanie usługi pogrzebowe – Warszawa jest miastem, w którym, niestety, koszty organizacji pochówku są wysokie. Dlatego też zależy nam na tym, aby wszyscy nasi klienci mogli korzystać z usług, na które ich stać. Zapewniamy przy tym zawsze kompleksową pomoc w tych trudnych momentach, zachowując ich szacunek i dostojność.

 

Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego klienta – świadczymy usługi pogrzebowe w ramach tradycyjnego pochówku oraz kremacji i pochówku urnowego. Mogą powierzyć nam Państwo organizację całego pogrzeby Bliskiej Osoby. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę trumien i urn, również dostarczamy klepsydry, kwiaty, wieńce tabliczki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych klientów nie może pozwolić sobie na wysokie wydatki związane z Ostatnim Pożegnaniem, dlatego też nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, co pozwala na dopasowanie tych artykułów, które wyróżniają się przystępnymi cenami.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Odpowiemy na wszystkie pytania i będziemy mogli przygotować korzystną ofertę, która będzie również uwzględniała Państwa życzenia dotyczące pochówku.