Elizjum

Komentarze   

#61 Sebastian i Kasia 2017-06-25 11:18
Zostaliśmy wybrani aby zostać rodzicami aniołka.
Nasz Filipek pomagał nam przez cały czas.
To, że wybraliśmy Elizjum nie było przypadkiem.Uroczystość POGRZEBOWA naszego synka była KRÓLEWSKA.dziękujemy za pełen PROFESJONALIZM.Nasz synek był w dobrych rękach.Życzymy właścicielom domu pogrzebowego wielu Łask bożych.W trudnych chwilach bóg stawia na naszej drodze niesamowitych ludzi i takim człowiekiem jest pan Artur który zaopiekował się nami i Filipkiem.
Cytować
#60 Krystyna 2017-03-27 15:35
Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu Taty. Mowa laudacyjna i oprawa muzyczna, jak również cała ceremonia była wręcz wspaniała. Właściciele wyróżniają się na tle innych firm (byłam w kilku) pomocą, życzliwością, podejściem do klienta i profesjonalnym wykonaniem usług. Dziękuję, , Pani Sylwio i Panie Arturze.
Cytować
#59 S 2017-02-07 10:20
Profesjonalna pomoc na najwyższym poziomie w tych trudnych dla nas chwilach. Gorąco dziękujemy i polecamy.
Cytować
#58 konrad 2017-01-22 21:06
W imieniu swoim i całej rodziny chciałem serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu taty Remigiusza, w szczególności za odpowiedzi na pytania, z którymi zderzyliśmy się pierwszy raz w życiu. Nie było najmniejszego problemu w kontaktowaniu się z zakładem pogrzebowym, nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Bardzo cenne były też informacje nie związanie bezpośrednio z pogrzebem, ale dotyczące spraw związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Wszystko podczas pogrzebu było dopasowane według naszych potrzeb. w obecnych czasach nieczęsto spotyka się firmy z tak życzliwym podejściem do klienta. Raz jeszcze dziękujemy!
Cytować
#57 Krystian 2016-12-07 11:00
W imieniu swoim oraz całej rodziny chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście i wyczucie w kontakcie z nami, a także za zaangażowanie przy organizacji przepięknej i godnej ceremonii pożegnania najbliższej nam osoby. Serdecznie polecamy usługi Pani Sylwii i Artura.
Cytować
#56 Wojtek 2016-07-15 15:20
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za uczciwy i godny pochówek zmarłej mamy. Firma godna polecenia. Uczciwa tania i pomocna klientowi.
Cytować
#55 Mirosław 2016-04-22 16:25
szczere podziękowania za godne i pełne szacunku ostatnie pożegnanie mojej babci Krystyny.
Pełen profesjonalizm, szybkie załatwienie tak trudnych spraw.
Spokój i empatia To określa właścicieli i ważna w dzisiejszych czasach uczciwość!!! Bardzo sprawnie z dopilnowaniem każdego szczegółu. dziękujemy pani Sylwi i panu Arturowi oraz obsłudze zakładu. polecam z pełną odpowiedzialnością.
Cytować
#54 Krystyna 2016-01-24 15:07
Profesjonalnie, kulturalnie i taktownie - to najkrótsza recenzja usług świadczonych przez dom pogrzebowy Elizjum. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do przygotowań i przebiegu uroczystości pogrzebowych naszej mamy i babci. Przygotowania i wszelkie formalności w biurze załatwione zostały bardzo, w sposób taktowny, nienarzucajacy. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełne powagi i godności zachowanie pracowników firmy prezentowane podczas ceremonii oraz w kondukcie.
Cytować
#53 031115 2015-11-14 16:57
Chciałbym serdecznie podziękować państwu Sylwii i Arturowi za zorganizowanie pogrzebu mojej mamusi w sposób wyjątkowo dostojny i godny. Cała ceremonia odbyła się zgodnie z ustaleniami. Jako karawan użyty był wytworny Mercedes, panowie ubrani byli w eleganckie garnitury, śnieżnobiałe rękawiczki. Najtrudniejszy moment, kiedy trwają przygotowania do zamknięcia grobu, został wypełniony uzgodnioną wcześniej, wzruszającą muzyką. Jeszcze raz dziękuję za doskonałe zorganizowanie ostatniej drogi mojej mamusi.
Cytować
#52 Małgorzata 2015-10-10 18:27
pragnę najmocniej podziękować Państwu Sylwii i Arturowi za zorganizowanie ceremonii pogrzebowych moich ukochanych rodziców.
Ich serdeczność, zaangażowanie, pełen profesjonalizm pozwoliły mi przetrwać te ciężkie chwile.
Każdy z nas kiedyś będzie zmuszony korzystać z usług zakładu pogrzebowego, ja gorąco polecam dom pogrzebowy "Elizjum".
z wyrazami szacunku
Małgorzata Woźniakowska
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież